Wykładziny kauczukowe

Wykładziny kauczukowe to modele sprawdzające się w warunkach ekstremalnych, które w Polsce dopiero zyskują na popularności. W ATS Wykładziny Obiektowe oferujemy najnowsze rozwiązania, pochodzące od sprawdzonych producentów.

 

WYKŁADZINY KAUCZUKOWE – PODŁOGI DLA WYMAGAJĄCYCH

wykładziny kauczukowe w Przedszkolu w KonstancinieKauczuk to materiał znany od wieków, a jego liczne zalety sprawiają, że wykorzystywany jest również do produkcji pokryć podłogowych. Ceniony jest przede wszystkim za wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Wykładziny z niego zrobione nie wymagają stosowania dodatkowych powłok zabezpieczających. Wystarczy, jeśli od czasu do czasu ich powierzchnia zostanie przeczyszczona wodą z dodatkiem środków czyszczących.

Dostępne w naszym sklepie modele odporne są na duże obciążenia, a elastyczność kauczuku zapobiega odkształcaniu się powierzchni. Wykładziny kauczukowe sprawdzą się w pomieszczeniach o natężonym ruchu oraz w tych, które wymagają zastosowania produktów o podwyższonym standardzie użytkowania.

Wykładziny kauczukowe posiadają istotne zalety, wpływające na bezpieczeństwo użytkowania. Są to produkty ognioodporne i ogniotrwałe, które w przypadku pożaru nie wydzielają szkodliwych substancji, takich jak chlorowodór czy kwas solny. Alergicy i rodzice docenią ich właściwości, w procesie produkcji nie używa się bowiem zmiękczaczy ani halogenów, a ich struktura zapewnia wysoką antypoślizgowość.

Oferujemy wykładziny w płytkach o dowolnej strukturze oraz w rolkach o różnej grubości, co ułatwia montaż i aranżację wnętrza. Jedno jest pewne - nasze produkty nie pozostaną niezauważone. Mnogość odcieni i wzorów zachwyca i gwarantuje, że każdy znajdzie model na miarę swego gustu.

 

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE ZDOBYTE NA POLSKIM RYNKU

ATS Wykładziny Obiektowe to firma, która od lat zaopatruje klientów w produkty sprawdzone, pochodzące od renomowanych marek. Od 2008 roku zdążyliśmy dogłębnie zbadać rynek w Warszawie i dostosować swoją ofertę do lokalnego zapotrzebowania. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia zarówno do lokali mieszkalnych, jak i obiektów publicznych, edukacyjnych i sportowych, na halach przemysłowych i lotniskach kończąc.

Nasi pracownicy znają się na wykładzinach jak nikt inny. Doradzimy, dokonamy pomiarów, wycenimy, a następnie dostarczymy pod wskazany adres, a wszystko to w cenie produktu.

Zaufaj najlepszym i odwiedź nas w siedzibie firmy ATS Wykładziny Obiektowe w Warszawie, gdzie będziesz mógł bliżej zapoznać się z naszą ofertą i wybrać wykładziny kauczukowe dostosowane do Twoich potrzeb.