Wykładziny naturalne

Wykładziny naturalne to stosunkowo modne obecnie rozwiązanie, które z entuzjazmem przyjęte zostało przez użytkowników. Od 2008 roku nasza firma wdraża i oferuje swoim klientom najnowsze technologie w dziedzinie pokryć podłogowych. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem dostępnym w naszym sklepie w Warszawie.

 

WYKŁADZINY NATURALNE: DYWANOWE I LINOLEUM

Wykładziny naturalne dzielimy na dwa rodzaje:

  • linoleum - popularne w latach 70. i ponownie wracające do łask, wytwarzana jest w procesie mechanicznym z oleju lnianego, żywicy drzew, mączki korkowej, barwników i jutowej tkaniny;
  • modele dywanowe z naturalnych włókien (np. agawy, wełny).

Szeroka paleta odcieni i wzorów sprawia, że naturalne wykładziny sprawdzą się zarówno w obiektach użyteczności publicznej o minimalistycznym wystroju wnętrz, jak i w prywatnych mieszkaniach. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie można obejrzeć wszystkie dostępne modele wraz z ich specyfikacją i uzyskać dodatkowe informacje.

 

ROZWIĄZANIA NA PODŁOGĘ NA MIARĘ XXI WIEKU

wykładzina naturalna w biurzeOferujemy produkty wyłącznie wysokiej klasy, które będą służyły naszym klientom przez długie lata. Dużą wagę przykładamy do żywotności wykładzin oraz dobrego stosunku ceny do jakości. Posiadamy modele odporne na znaczne natężenie ruchu i negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Nie straszne im będą zabrudzenia, przesuwanie mebli ani ruch kółek po powierzchni. Ponadto wykładziny oferujemy zarówno w rolkach, jak i w płytach, więc będą łatwe do dopasowania i ewentualnej późniejszej wymiany.

 

Kolejną zaletą, o której warto wspomnieć, jest bezpieczeństwo użytkowania. Budowa wewnętrzna i skład wykładzin naturalnych korzystnie wpływają na regulację wilgotności powietrza w pomieszczeniach. Ale to nie wszystko. Posiadają one właściwości bakteriostatyczne i antystatyczne, co z pewnością ucieszy alergików. Nie dość, że stanowią nieprzyjazne środowisko do rozwoju drobnoustrojów i roztoczy, to dodatkowo ich pielęgnacja i konserwacja są niezwykle łatwe. Nawet w przypadku pożaru nie wydzielają do środowiska żadnych szkodliwych substancji.

 

Nie zapominajmy na końcu o walorach estetycznych i komforcie użytkowania. Naturalne wykładziny są miękkie, ciepłe i sprężyste, a ich właściwości umożliwiają zastosowanie ich w pomieszczeniach wyposażonych w ogrzewanie podłogowe. Odpowiednio dobrane, doskonale zharmonizują się z wystrojem wnętrza.

 

Wykładziny naturalne to gwarancja wysokiej jakości użytkowania za rozsądną cenę. Odwiedź nas w naszym sklepie w Warszawie i wybierz produkt ekologiczny i spełniający Twoje oczekiwania.