Wykładziny PCV

Homogeniczne czy heterogeniczne? Wykładziny PCV łączą w sobie wysoką jakość, estetyczny wygląd i przystępną ceną. W naszym centrum sprzedaży w Warszawie znajdą Państwo bogaty asortyment pokryć podłogowych, a nasi pracownicy pomogą w dokonaniu wyboru odpowiadającemu zapotrzebowaniom danego lokalu.

 

WYKŁADZINY WINYLOWE PCV – JAKI TYP WYBRAĆ?

Modele homogeniczne PCV charakteryzują się jednorodną budową, którą uzyskują w procesie produkcji polegającym na prasowaniu surowca. W efekcie otrzymujemy produkt, który posiada jednolity wzór na całej swojej powierzchni. Nieco inaczej wygląda przygotowanie wykładzin heterogenicznych. Tworzone są z minimum trzech połączonych ze sobą warstw, a każda z nich odpowiada za inne właściwości. Poziom środkowy, zwany dekoracyjnym, może być dowolnie nadrukowywany.

 

wykładzina pcv w serwisie Sony


Dzięki takiej konstrukcji producenci mają szerokie pole do popisu, a my możemy zaoferować Państwu bogactwo wykończeń, od odcieni pastelowych, poprzez finezyjne wzory, a na imitacji drewna i minerałów kończąc. Nasi pracownicy potrafią dopasować i zasugerować wybór wykładziny do każdego pomieszczenia, zarówno o minimalistycznej aranżacji wnętrza, jak i bogato dekorowanego. Ponadto w cenie produktów wliczona jest usługa dokonania pomiaru (na terenie Warszawy).

 

WYKŁADZINY PCV DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Wygląd to nie jedyny atut wykładzin PCV. Ich budowa wewnętrzna sprawia, że charakteryzują się znaczną odpornością na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, przesuwanie mebli, ruch kółek od krzeseł i inne negatywne oddziaływania. Ponadto posiadamy modele o właściwościach antyelektrostatycznych i wysokich parametrach trudnopalności. Możemy również zaoferować wykładziny pokryte specjalnymi środkami, które zabezpieczą powierzchnię przed grzybami lub zabrudzeniami, a także dodatkowo poprawią ich parametry antypoślizgowe oraz stopień absorpcji akustycznej.


Liczne zalety wykładzin PCV sprawiają, że mają one szerokie zastosowanie. Świetnie sprawdzają się w budynkach użyteczności publicznej, mieszkaniach i domach, placówkach edukacyjnych, obiektach sportowych, biurach, centrach handlowych, restauracjach, hotelach, a nawet na salach operacyjnych oraz w lokalach przemysłowych.

 

Od 2008 roku zaopatrujemy mieszkańców stolicy i okolic w wykładziny PCV sprawdzonych marek. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, od doradztwa, poprzez wycenienie realizacji, aż po bezpłatne dostarczenie produktu do klienta. Wieloletnie doświadczenie i unikalna, zróżnicowana oferta to cechy, z których jesteśmy dumni.