Wykładziny sportowe

Obiekty sportowe wymagają zastosowania profesjonalnego wyposażenia. Nawierzchnie boisk, siłowni i sal gimnastycznych niemal każdego dnia podlegają intensywnej eksploatacji, dlatego w naszej ofercie znajdują się specjalistyczne wykładziny sportowe, które skutecznie zabezpieczają powierzchnie przed szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

 

POWIERZCHNIE SPORTOWE POD SPECJALNYM NADZOREM

Firma ATM dostarcza mieszkańcom Warszawy i okolic najnowsze rozwiązania sprawdzonych producentów pokryć podłogowych. Pragniemy, aby nasze produkty spełniły pokładane w nich oczekiwania i znalazły zastosowanie w jak największej ilości obiektów. Przykładamy dużą wagę do jakości usług, gdyż zależy nam na czasie i funduszach naszych Klientów. Raz zakupione, dobrej klasy wykładziny będą służyły przez kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt lat - w zależności od intensywności użytkowania.
wykładziny sportoweZe względu na specyfikę miejsc, w których wykładziny sportowe są stosowane, muszą charakteryzować się odpowiednimi parametrami. Szczególnie istotne będą wskaźniki:

  • bezpieczeństwa,
  • łatwości utrzymania w czystości i konserwacji,
  • wytrzymałości,
  • komfortu użytkowania,
  • estetyki.

Każdy model posiada również swój indywidualny stopień ścieralności oraz klasyfikację użytkową. Dopiero biorąc pod uwagę powyższe czynniki można wybrać wykładziny sportowe, odpowiednie do przeznaczenia danego obiektu i uprawianych na nim dyscyplin (futsal, koszykówka, siatkówka, fitness i gimnastyka, tenis).

 

 

WYKŁADZINY SPORTOWE JEDNO- I WIELOWARSTWOWE

Wśród wykładzin sportowych możemy wyodrębnić:

  • wykładziny jednowarstwowe (homogeniczne) - charakteryzują się jednorodną grubością i kolorystyką na całej swojej powierzchni, stanowiącej tzw. warstwę ścierną, skonstruowaną z mieszanki PCV i mineralnych wypełniaczy; dostępne są modele o właściwościach antyelektrostatycznych i przewodzących;
  • wykładziny wielowarstwowe (heterogeniczne) - zbudowana z minimum trzech warstw: pierwsza powłoka to warstwa użytkowa, składająca się w 100% z PCV, następnie warstwa dekoracyjna, która jest drukowana i może przybierać różne wzory, a na samym spodnie warstwa przemysłowa, zbudowana z pianki poliuretanowej lub przemysłowego PCV.

 

Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści zajmą się Tobą kompleksowo. Nie tylko doradzą, jaki model wykładzin sportowych wybrać, ale również dokonają odpowiednich pomiarów, wycenią zamówienie oraz zorganizują darmową wysyłkę na terenie Warszawy.