Wykładziny trudnopalne

Niektóre obiekty wymagają zachowania najwyższych norm bezpieczeństwa. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na tego typu modele, nasza firma ATS Wykładziny Obiektowe w Warszawie wzbogaciła ofertę o wykładziny trudnopalne.

 

WYKŁADZINY TRUDNOPALNE – KLASYFIKACJA TRUDNOPALNOŚCI

Istnieją miejsca, w których tradycyjne rozwiązania nie zawsze się sprawdzają. Warto wtedy sięgnąć po innowacyjne i sprawdzone technologie. W kategorii pokryć podłogowych należą do nich wykładziny o właściwościach przeciwpożarowych. Już na etapie dokonywania wyboru powinniśmy sprawdzić czy dany model posiada klasyfikację trudnopalności. Parametr ten oznaczany jest klasą Bfl-s1 lub Cfl-s.

Jakie efekty daje trudnopalność wykładziny? Przede wszystkim niweluje problem niekontrolowanego rozprzestrzeniania się ewentualnego pożaru. Dym ulatniający się podczas spalania wykładziny trudnopalnej nie będzie zawierał szkodliwych substancji, takich jak chlorowodór, kwas solny, dioksyny i furany. Poprawia to bezpieczeństwo osób przebywających w danym obiekcie oraz pomaga zabezpieczyć mienie.

 

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA W DZIEDZINIE POKRYĆ PODŁOGOWYCH

Od 2008 roku oferujemy nasze produkty na terenie Warszawy i okolic. Zaopatrujemy zarówno mieszkania prywatne, jak i biura, budynki użyteczności publicznej i placówki edukacyjne, a także hale przemysłowe i obiekty sportowe. Wiemy, że każdy obiekt wymaga indywidualnego podejścia i dopasowania modelu wykładziny do specyfiki danego miejsca.

W ofercie ATS Wykładziny Obiektowe znajdą Państwo marki najlepszych producentów w branży pokryć podłogowych. Na bieżąco śledzimy sytuację na rynku i, bazując na zdobytej przez długie lata wiedzy, wdrażamy rozwiązania, które najlepiej oddają zapotrzebowanie i specyfikę lokalnego rynku.

Nasi pracownicy kompleksowo zrealizują nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Nie tylko dokonają wyceny zamówienia, ale również dostarczą wykładziny pod wskazany adres, a to wszystko w cenie produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia sklepu, zlokalizowanego w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie pokryć podłogowych i pomożemy dobrać model wykładziny trudnopalnej, który skutecznie zwiększy poziom bezpieczeństwa przeciwpożarowego każdego pomieszczenia.